Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Ранок у нашому місті PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Зазвичай я прокидаюся дуже рано, бо перед школою виходжу гуляти зі своїм собакою Ліндою.
Ранковий тихий місто зовсім не схожий на денний або вечірній. Здається, що він, як і всі люди, вночі спав, а тепер прокидається. Людей на вулицях дуже мало, в основному це господарі собак, з багатьма з яких я знайомий.
Зазвичай ми з Ліндою йдемо гуляти в парк. Там дуже красиво. У тиші парку будь-який звук здається особливо гучним: зашелестіли під ногами листя, каркнула ворона, дзвякнуло кільце нашийника у собаки.
Вранці дерева та будинки нашого міста заливає туман. Коли він особливо густою, кожна зустріч з рідкісними людьми несподівана, бо здається, що вони виникають з нізвідки прямо перед тобою.
Іноді Лінда гавкає на зазевавшуюся кішку, і тоді відлуння від її гавкоту стукає у сірі стіни будинків - гулко й голосно. У цих випадках я беру собаку на поводок і швидше відводжу з місця "злочину", тому що сплячі люди сердяться, коли вранці гавкають собаки.
Вранці на вулиці набагато холодніше, ніж вдень, тому потрібно тепло одягатися, щоб не замерзнути. Коли ми повертаємося додому, сонце вже піднімається вище і гріє краще. Вулиці стають жвавіше, люди поспішають на роботу, двірники закінчують прибирання своїх ділянок.
Я дуже люблю ранок у нашому місті.

Ещё статьи...