Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Як я допомагав бабусі PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Щоліта моя бабуся проводить на дачі. Вона там не тільки відпочиває, а й багато працює: вирощує фрукти, овочі, квіти. Завдяки бабусі ми цілу зиму їмо всілякі варення, джеми, повидло, а також консервовані салати, помідори, огірки, кабачки.
У мене влітку канікули. Коли я не відпочиваю в дитячому таборі або з батьками на море, я часто приїжджаю на дачу, щоб допомогти бабусі. Вона вже старенька і їй важко одній управлятися з городом. Зі мною на допомогу часто вирушає моя двоюрідна сестра Віта.
Бабуся дуже радіє нам. Вона намагається пригостити нас чим-небудь смачненьким з городу: перша полуницею, великої стиглої малиною або знедолену сонцем яблуками.
Наші з Вітою обов'язки на городі чітко розподілені. Її завдання - прополка бур'янів, збирання жучків-шкідників, а також допомога бабусі по господарству. Я зазвичай виконую чоловічу роботу: ношу воду, поливаю, копали город. Бабуся каже, що я копаю просто майстерно. Цьому мене навчив тато.
Доспілий урожай ми збираємо всі разом. Я не дуже люблю збирати ягоди: смородину, малину агрус, - тому що вони дрібні і ростуть на кущах, багато з яких - з колючими гілками. Мені подобається збирати фрукти, що ростуть на деревах: абрикоси, яблука, груші, сливи. Ці вже якщо збирати - так відрами, та й по деревах так здорово полазити! Бабуся завжди переживає за мене, тому що я умудряюся забратися на самий верх, де гілки дуже тонкі. Але саме там зазвичай самі спілі фрукти.
Після роботи ми з сестрою йдемо купатися на ставок, а ввечері палимо багаття.
Я дуже люблю допомагати бабусі на дачі.

Ещё статьи...