Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Справа майстра боїться PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Мені завжди страшно братися за якусь нову справу, зате, чого робити ще не вмієш. Здається, що у тебе нічого не вийде або вийде не так. Боїшся, що тебе назвуть недотепою і, ще гірше, будуть сміятися. Але вірно кажуть: «У страху очі великі».
Адже досить прийняти тверде рішення і взятися за роботу - і ти побачиш, що всі зовсім не так складно, як ти собі уявляв.
Коли я в дитячому садку вчилася писати, мені здавалося, що це неймовірно важко. Мало того, що потрібно ретельно виписати кожну літеру, а після - з'єднати букви в слова. Ще необхідно стежити, щоб букви були красивими, а рядки - рівними. Поки переможеш завдання - сім потів зійде. Але ще Суворов відзначав: «Важко в навчанні, легко в бою». І дійсно, сьогодні я навіть не замислююся, як тримати ручку, як писати слова. Помучившись кілька років тому, я тепер пишу швидко і легко, і вчителі хвалять мене за акуратність і красивий почерк.
І так у всьому. Адже колись ми були зовсім маленькими і нічого не вміли, мало знали. Навчаючись у школі, читаючи книги, дивлячись телевізійні передачі, ми кожен день дізнаємося щось нове. А якщо тобі не вистачає якихось знань, то завжди можна запитати у товаришів, батьків, вчителів або пошукати відповідь самому. Головне, не боятися шукати, пробувати, запитувати. І тоді в будь-якій справі можна стати справжнім майстром.

Ещё статьи...