Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Праця людини PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

У світі дуже багато професій. Одні з них вважаються престижними, тому що для їх освоєння потрібно довго вчитися, інші - зовсім прості. Але всі вони необхідні.
Лікарі піклуються про наше здоров'я, і коли ми хворіємо - поспішаємо до лікарні. Вчителі та вихователі допомагають нам отримати знання і вирости не тільки освіченими, а й просто хорошими людьми. Без будівельників нам ніде було б жити, тому що нікому було б будувати будинки, школи, магазини. Навіть водії трамваїв, двірники, шевці необхідні для того, щоб лікарі могли лікувати, вчителі - вчити, а пожежники - гасити пожежі.
Працюючи кожен на своєму місці, люди допомагають один одному. Головне, щоб робота була тобі до душі, тоді можна віддавати їй всі сили. Якщо ж робота нелюбима, то людина швидко втомлюється або навіть починає всілякими способами ухилятися від неї.
З усіх професій мені найбільше подобається праця музиканта. У цьому є щось чарівне: від твоєї гри залежить настрій інших людей, їх думки і навіть самопочуття. Але для того, щоб так впливати на слухачів, потрібно бути дуже талановитим музикантом.
Я вчуся грати на скрипці. Коли я виросту, я буду дарувати людям прекрасну музику, а разом з нею - радість і гарний настрій.

Ещё статьи...