Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуМій тато за роботою (твір з елементами опису)
загрузка...
Мій тато за роботою (твір з елементами опису) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Мій тато - художник-дизайнер в рекламному агентстві. Він вигадує вивіски та реклами для магазинів, банків, аптек і т. д. Робота у тата творча, тому часто, приходячи ввечері додому, він продовжує думати над оформленням чергового замовлення.
Я дуже люблю спостерігати, як тато працює. Коли він озброюється олівцем і папером, я сиджу тихо, щоб не заважати. І ось олівець починає ковзати по білому листу, креслячи, малюючи, просто проводячи лінії. Дуже багато начерків потрібно зробити татові, перш ніж ідея почне «вимальовуватися». У ці хвилини тато так захоплений своєю справою, що не бачить і не чує нічого навколо: ні того, що закипів чайник на плиті, ні того, що прийшли і пішли гості. Тс-с-с, тато працює!
Ось, нарешті, з'являється картина, яка татові подобається. Він крутить її і так, і сяк, то наближає до очей, то видаляє. Він пробує назву «на смак», вимовляючи його вголос, і дивиться, як воно буде поєднуватися з малюнком. І ось, останній, найкращий варіант. Татусеві очі горять, він щасливий і радісно бігає по кімнаті, примовляючи: «Ось воно! Нарешті! »
Але зроблено ще тільки півсправи. Тепер цей же малюнок потрібно виконати в комп'ютері за допомогою спеціальних програм, але цим папа зазвичай займається у себе на роботі. Це дуже цікавий і кропіткий процес, але тато каже, що головне вже зроблено. А головне - це ідея.
Мені б теж хотілося стати художником-дизайнером, коли виросту. Але спершу мені потрібно обов'язково виробити в собі якості, необхідні для виконання цієї захоплюючої роботи: терпіння, кмітливість, уміння активно використовувати всі отримані знання.

Ещё статьи...