Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір-опис дідуся "Мій дідусь" PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Я дуже люблю свого дідуся. Мій дідусь - лікар. Він давно повинен бути на пенсії, але ще працює. На роботі його з повагою називають по батькові, Михайлом Івановичем. Дідусь - дільничний терапевт в поліклініці, він лікує дорослих людей і виписує їм лікарняні листи.

Мій дідусь Михайло середнього зросту, у нього кругле обличчя. Я б не назвав його худим або струнким. Швидше, він вельми відгодований чоловік. Дідусь носить вуса. Волосся на голові у нього вже майже всі сиві, і вуса теж. У дідуся густі брови, чорні з сивиною. Ще він має гарні світло-карі очі.

На перший погляд мій дід здається хорошим товстуном. Але він любить порядок і не дасть собі "сісти на голову". Якщо дідусь сердиться, його брови грізно супляться. У цей момент він може одним поглядом навести страху на того, хто з ним сперечається. Пацієнти та медсестри дуже його поважають. А внуки, тобто я і мої двоюрідні брат і сестра, слухаються дідуся з першого разу.

Дідусь вміє робити все! У нього золоті руки. Він водить машину, може майструвати різні речі, навіть меблі. Дідусь Михайло - дуже цікава людина. Я міг би ще довго розповідати про нього.

Ещё статьи...