Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір-опис бабусі "Моя бабуся" PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Моя дорога бабуся вже на пенсії, проте вона зовсім не виглядає старою. Бабуся носить сучасну коротку зачіску. Її власні волосся вже помітно посивіли, тому бабуся фарбує їх в колір "баклажан". Він підходить до її великим і гарним карим очам і темним бровам.

Очі - це найкрасивіше в зовнішності моєї бабуні. Вони великі, глибокі і хороші. Бабуся завжди дивиться лагідно і кілька стурбовано, адже вона постійно турбується про нас, своїх рідних.

Моя бабуся невеликого зросту. Колись вона була худенькою, але з віком погладшала. Можна сказати, що тепер вона середньої повноти. За довгі роки домашні справи зробили руки бабусі сильними. Ці руки вміють все на світі, а ще вони хороші і завжди ладні приголубити.

Одягається бабуся дуже практично, любить строгі брючні костюми, кофти і піджаки з коміром, туфлі на низьких підборах. У бабусі завжди охайний вигляд. Вона любить стримані кольори: пісочний, бежевий, коричневий, хіба що іноді одягає червоний светр. Бабуся вважає, що одяг має бути зручним, а не створювати перешкоди.

В цілому, моя бабуся виглядає досить бадьоро й енергійно. Через це їй дають менше років, ніж є насправді. Хоча на її обличчі можна побачити кілька великих зморшок, ніби від посмішок, проте ці зморшки тільки прикрашає мою бабусю. Адже це свідчить про те, що вона любить посміхатися людям.

Ещё статьи...