Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір-мініатюра про білку, опис білочки PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Одного разу прогулювалися ми з мамою по парку. Була вже пізня осінь. І тут я помітив, на товстому стовбурі дерева що хтось ворушиться. Я придивився туди і побачив білку! Вона міцно трималася на стовбурі, вчепившись в кору кігтиками на лапках.

З першого погляду було видно, що хутро у білочки дуже густий і дуже пухнастий. Я цьому не здивувався, адже до зими всі звірі відрощують теплі шуби. У шубці звірка з'єднувалися три кольори: білий, попелясто-сірий і червоно-рудий,. Головка і спинка білочки були рудими, сторони сіренькими, а черевце - білим.

Білочка, дивилася на нас своїми чорними блискучими очима. Вони нагадували мені вуглинки. На маленькій голівці вушка дивилися вгору. Я помітив на них смішні кисті. Нам розповідали в школі, що ці кисті виростають на вухах в білочок якраз до зими, а влітку їх там немає.

Але самим розкішним в білячому зимовому вбранні був, звичайно, її хутряної пухнастий хвіст! Адже він навіть замінює білку парашут, коли вона скаче по деревах! Я помітив, що хвіст звірка мав руде з сірим колір. Він видався мені дуже великим, мені здалося що він навіть більше самої білочки!

Тут білочка, швидко перебираючи своїми сильними чіпкими лапками, миттю видерся по стовбуру дерева. Маленька альпіністка зникла за гілками. Вона мені запам'яталася справжньою красунею!

Ещё статьи...