Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуТвір - опис домашніх тварин "Папуга Гоша"
загрузка...
Твір - опис домашніх тварин "Папуга Гоша" PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Мій улюбленець - це маленький хвильової папужка. Його звуть Гоша. Він яскраво-зеленого кольору. Тільки па спині пташки збігають чорненькі смужки. Тому папужка і зветься хвильовим. Головка і ганку папужки відрізняються за кольором від тулуба. Вони теж смугасті, як і спинка, але чорні з жовтим.

Гоша маленький, він навіть може сидіти на моїй долоні. Але у цієї пташки дуже довгі і лоскоче кігтики на маленьких лапках! Тому не вистачає зусиль, щоб утримати його хоча б хвилинку.

У мого папужки довгий хвіст. Його складають декількох сіреньких пір'я, а довше всього перо яскраво-синє! Ось такий у мене різнокольоровий папужка!

Гоша - це папужка-хлопчик, а тому у нього дзьоб блакитного кольору. У папужок-дівчаток він рожевий. Під дзьобом у Гоші кілька чорненьких цяточок. А по обидві сторони голови у нього два яскраво-фіолетові плями. Дзьоб у мого папужки міцний. Якщо Гоша захоче когось як слід клюнути, то тому буде не важко.

Мій папужка маленький і верткий. А ще він дуже смішний, коли нахохлюется або чистить пір'їнки. Тоді він схожий на пухнастий кульку з пір'я.

Ещё статьи...