Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуТвір на тему: Моя кімната (опис приміщення)
загрузка...
Твір на тему: Моя кімната (опис приміщення) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Моя кімната невелика, але дуже затишна. Мені дуже приємно і зручно тут, бо мати все, що мені необхідно. Кімната квадратної форми, дуже світла, тому що велике вікно виходить на південь. Перед вікном стоїть стіл тасьми з настільною лампою, поруч з нею - підставка для ручок і олівців. У ящиках столу я зберігаю зошити та інші шкільні речі. Біля столу - стілець, на якому я сиджу, коли роблю домашнє завдання. Близько правої стіни поруч зі столом - книжкові полиці з моїми улюбленими книжками і шкільними підручниками. Далі - шафа для одягу. З іншого боку вікна розташований мій спортивний куточок - шведська стіна, перекладина, на якій можна підтягуватися, щоб тренувати руки, а також шкірна боксерська "груша". Тут я роблю ранкову зарядку. У цієї ж стіни стоїть моя ліжко, точніше, розкладений диван. Коли до мене приходять друзі, його можна скласти, щоб було зручно сидіти. На стіні над диваном висить невеликий килим. Постільна білизна зберігається в комоді, що стоїть у кутку. На комоді сидять мої пухнасті м'які друзі: ведмедик, заєць і собака з одним вухом. На стіні над комодом - кілька моїх малюнків. На підлозі лежить килим сіро-зеленого кольору. Шпалери на стінах кімнати світло-зелені, меблі зі світлого дерева. Ось такий у мене в кімнаті інтер'єр.

Ещё статьи...