Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Слово» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Починаючи ще з самих перших днів життя людини, найбільшим виявом любові батьків до нього ставати звичайне слово. Адже чуючи його з вуст коханої мами і тата, дитя, лежачи у своєму ліжечку, буде відчувати ласку, турботу і спокій.
З кожним днем зграя доросліша дитина дізнається і запам'ятовує, все більше і більше нових слів. Кожне з них має своє оссобое, і неповторне значення. Адже всі ми, так чітко пам'ятаємо з дитинства, мамине «добре» і «погано»! А потім наш боязкий відповідь: «вибач, я більше так не буду». Вже тоді, маючи зовсім маленький життєвий досвід, кожен з нас розумів, що слово має дуже глибокий сенс, і несе в собі приховану інформацію.
І так, що значить слово, розуміють все навколо, починаючи з малого до великого. Заглянувши в словник, ми спалимо знайти науково-точне тлумачення, а саме, слово – це самостійна одиниця мови, яка називає живі і неживі предмети, різні явища, відносини і властивості. Судячи такому формулюванні – це просто набір букв і звуків. Але на щастя, більшість людей не настільки прагматичні і бездушні, щоб сприймати все так буквально.
Особисто для мене, є два види слова. До першого виду, я можу віднести ті слова, які я використовую для формулювання і озвучення думки. З їх допомогою я задаю питання, відповідаю на них, висловлюю свою думку з тієї чи іншої теми розмови.
Інша справа, слово яке ми даємо своїм близьким, обіцяючи виконати для них все можливе. Слово подяки дорогим вам людям. А також, всі ті слова любові, які висловлюють наші щирі почуття.
Зі словами з другої групи, як ні з якими іншими, варто бути гранично обережними і поміркованими. Вимовивши їх не в тій момент, не тій людині, і особливо, в негативній формі, ви ризикуєте багато втратити. Образивши рідних і близьких, ви втрачаєте довіру, хороші відносини в родині. Лихослів'я між закоханими тягне за собою розрив, зрада, біль і сердечні муки. Необдумано вимовивши погане слово одному, гарантує поганий настрій, як вам, так і йому.
У всі часи і епохи, найбільш шановані і мудрі люди, казали, що гарні слова, подібні діамантів, які слід відточувати, цінувати і дарувати самим близьким людям. У той же час, коли погані слова подібні сміття. Вони здатні тільки забруднювати нашу мову, а з нею і життя. А, як відомо, найкращий спосіб боротися з непотрібними шкідливими речами – це їх безповоротно заховати, або зовсім викинути.

Ещё статьи...