Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Портрет» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Стояло яскраве, сонячне зимовий ранок. За вікном все блищало від промінчиків сонця. Здається, навіть був чутний хрускіт снігу під ногами перехожих. Ось і кіт Васька з сусіднього під'їзду гуляє, струшуючи задніми лапами від холоду.
Трохи подивившись ще в вікно, я рішуче сказав сам собі:
— Ні, не піду сьогодні на вулицю, чого морозитися даремно. Всі хлопці теж сиділи вдома, раптом задзвонив телефон, зателефонував мій друг Сашко. Ми поговорили трохи і вирішили, що він прийде до мене в гості грати в піратів.
Через півгодини, Сашко був вже у мене. Для початку я пригостив його гарячим чаєм з абрикосовим варенням, і ми пішли грати. Озброївшись іграшковими мечами та шаблями, ми грали в піратів. – Напевно на цьому острові, як і на всіх де захований скарб. – Сказав Сашко. – Давай його пошукаємо. – запропонував я йому і вказав на горище.
Пригоди були в самому розпалі, ми залізли на горище в пошуках скарбу, і ось нашу увагу привернуло велике, червоне покривало. Що ж за ним таке?
Ми повільно підкралися навшпиньки до таємничого місця і зірвали покривало. Там виявився портрет маленької дівчинки. Вона була з довгими рудими волоссям, які трохи вилися і тому стирчали в різні боки з кісок. Все обличчя було всипане ластовинням, ніс прямий, на правій щоці родимка, очі приємно зеленого кольору, і погляд був таким добрим, що ми захотіли показати цей портрет моєї мами.
Дочекавшись, коли мама прийде з роботи, ми кинулися до неї, розпитуючи, хто ця юна леді на портреті. Мама засміялась і запитала: — А ви нікого не дізнаєтеся тут? І ми всі тут відразу зрозуміли, це був портрет моєї мами, коли вона сама була маленькою.
Мама і зараз була такою ж веселою і доброю. З рудим волоссям, які трохи вилися, красивими і добрими зеленими очима і ластовинням, які були розсипані по всьому її обличчю. Та усмішка була точнісінько, як на портреті у маленької дівчинки, яскрава і промениста.
Мама пригостила нас свіжими тістечками з полуницею та розповіла історію зі свого дитинства.

Ещё статьи...