Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Моя кімната» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Кімната, в якій я живу, наповнена яскравими фарбами і незвичайними предметами. Мої батьки постаралися, щоб моя кімната була такою, якою я мрію її бачити. Це кімната в піратському стилі. Тут все нагадує про піратів та їхні пригоди. Ліжко в моїй кімнаті зроблена у вигляді корабля з щоглою, на кінці якої сидить іграшковий папуга. Є у мене і три ящики для речей та іграшок. Ці ящики дуже нагадують скрині, в які пірати складають свої скарби.
Батько подбав про те, щоб у моїй кімнаті було багато драбинок. За ним можна підійматися вгору. Ми часто граємо з друзями і уявляємо себе піратами. На стелі висять кілька світильників у формі якорів. Виглядають вони просто здорово! Фотошпалери в кімнаті дуже красиві. На них зображено море з пливуть по ньому великим кораблем і красивим блакитним морем. Біля мого ліжка тато поставив великий дерев'яний штурвал. Коли я залишаюся один, то часто уявляю, що пливу кудись і кручу штурвал у різні сторони. На підлозі у кімнаті лежить килим. На ньому нанесені яскраві малюнки. Це піратські прапори, скрині, монетки особи піратів. В моїй кімнаті дуже багато іграшок і статуеток. Всі вони теж нагадують про піратського життя. Є і прапори різних країн, які прикрашають полиці над моїм письмовим столом. Для відпочинку є гамак, в ньому дуже зручно і можна лежати і ні про що не думати.
Ще в моїй кімнаті дуже гарне вікно. Мама подбала, щоб штори нагадували про море і подорожах, адже вони блакитного кольору з маленькими яскравими рибками. А тато зробив на вікні дерев'яні віконниці, які я можу закривати, коли лягаю спати. А стіл мій теж з дерева і покритий лаком. Тут я роблю уроки і граю в комп'ютерні ігри. Над моїм письмовим столом висить велика карта світу. Так я можу бачити перед собою всі країни. Мені дуже подобається моя кімната!

Ещё статьи...