Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Сім'я» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Мудрі філософи стверджували: «Сім'я — основний осередок будь-якого суспільства і будь-якої цивілізації» (Рабіндранат Тагор), «Сім'я – це суспільство в мініатюрі, від цілісності якого залежить безпека всього більшого людського суспільства (Фелікс Адлер), «Щасливий той, у кого є сім'я, де він може поскаржитися на свою родину» (Жюль Ренар). Чому багато уваги приділяють такому поняттю як рідня, родина, близькі?

Сім'я – основа суспільства. Дівчина зустрічає хлопця, виходить заміж, народжує дітей, отримує онуків — і так до нескінченності. Світ заснований на взаєминах, любові.

Важливість сім'ї не варто оцінювати, їй немає ціни. Близькі тобі люди – частинка тебе. Саме вони прийдуть перші в складну для тебе хвилину, вони не зрадять, вислухають. Сім'я – це невеликий твій світ, з певними правилами, проблемами, і затишком. Перші кроки життя ми пізнаємо зі своїми батьками, вони нас виховують, навчають, дають поради. Ми дорослішаємо, стаємо самостійними, трохи пізніше вже створюємо свою молоду сім'ю. Але суть в тому, що є люди, на яких ти можеш покластися, щоб не сталося, скільки помилок б ми не зробили. Це величезна частина життя.

Сім'ї бувають різними. Хтось сваритися кожен день, а деякі спокійні. Не важливо, як влаштовані наші близькі, кожен з нас індивідуальність, ми різні. Незважаючи на всі сімейні труднощі, важливо залишатися близькими людьми, небайдужим, щирим, коханим. Взаєморозуміння – ключ до благополучного міцної сім'ї.

Сім'я – велика праця. Зберігати протягом кілька десятків років благополуччя родини завдання не з легких. Але головне любити і бути коханим, вірити один одному, цінує і поважати. Звичайно, на практиці все складніше, але є життєві принципи і душа людини. Вони путівник твоїх рішень і вчинків.

Кожен повинен мати свою сім'ю. Неважливо маленьку або велику, повну чи ні. Важливо, щоб в ній панувала любов. Тільки тоді сім'я стає щасливою.

Ещё статьи...