Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Добро» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Одного разу, я задумався і згадав мудрі слова одного вчителя життя: «Щоб робити добро, треба, перш за все ним володіти!» (Арістотель). Дійсно, як часто ми здійснюємо по-справжньому добрі вчинки? Мені здається, світ переповнений негативом, провину всьому цьому — забуття моральних якостей людини.

Йдеш по вулиці, бачиш, людині стало погано. Деякі тут же кидаються до нього і цікавляться його станом, пропонують свою допомогу. Звичайно, більшість проходить повз, навіть оком не моргнувши, кожен зайнятий собою, у всіх є особисті проблеми і турботи. Зневажаю таку ситуацію! Ми ж всі люди, всі прийшли на цю Землю з однією метою – жити і любити. Чому ніхто не замислюється, що кожен з нас може потрапити в халепу, і йому потрібна саме ваша допомога. Можливо, я занадто категоричний, але чому наш сучасний світ котиться по похилій у сферу принципів: «кожен сам за себе» або « нікому не вір». Хіба це правильно?

Нас з дівоцтва вчать батьки: будь завжди добрим, чесним, і люди будуть відгукуватися про тебе також. Всім, ну майже всім, дають «правильне» виховання. Тоді ж чому, виростаючи, ми забуваємо про хороші манери? Причин багато, приміром, хтось зрадив, обдурив, змінив, збрехав. Людина втрачає віру, надію. Життя зобов'язує цих людей бути черствим і байдужим. Все взаємопов'язане, одні вчинки впливають на наслідки інших, і навпаки.

До чого вся ця філософія? Треба бути добрішим, робити добрі вчинки не заради чогось, а просто так, від душі. Ласкаво варто робити від щирого серця, з любов'ю. Тільки тоді ми зробимо когось щасливим. Щастя – ключ до добробуту, миру і любові. Не будьте байдужими, якщо кожен з нас буде приносити частинку свого добра навколишньому середовищу, людям – то воно обов'язково повернеться до вас. «Теорія бумеранга» — все, що ти зробив, обов'язково рано чи пізно повернеться до тебе.

Я вірю в доброту людей. Вірю, що кожен з нас не байдужий, тому що у кожного закладено від природи — любов до всього. Любов, щастя, доброта — рухає світом. Яким буде світ білий, залежить тільки від нас самих. Ми творці свого щастя. Всі ми можемо робити добро! Для цього досить просто озирнутися навколо себе, не бояться провести поглядом незнайомих тобі людей. Тільки тоді можна побачити, скільки людей потребує вашої допомоги, підтримки.

Ещё статьи...