Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Ліс» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Коли людина чує слово ліс, млості можуть виникнути різні відчуття. Я люблю ліс за те, що в ньому можна відчути себе спокійно і вільно, не думати ні про що. В лісі дихається легко, і кожна гілочка може торкнутися тебе під час прогулянки. Ліс може годувати людей своїми дарами. Восени я люблю збирати гриби, а влітку з задоволенням ходжу за ягодами.
Ягоди в лісі ростуть різні. Мені дуже подобається лісова ягода, яку називають ожиною. Вона дуже смачна і солодка. Ще ми з батьками їздимо збирати чорницю. Частіше я її не збираю, а їм. І тоді мова стає синього кольору.
Мох, що росте в лісі, дуже м'який і на ньому можна відпочити після довгої прогулянки. Такий мох можна брати, щоб вдома зробити вироби. Ліс завжди готовий прийняти тих, хто входить в гості. Але потрібно бути дуже уважним, щоб не заблукати. В лісі завжди красиво і чисто, тому там не можна смітити. Коли йдеш по лісовій стежці, кожна травинка лагідно лоскоче ноги і будь шелест змушує здригнутися від несподіванки. Лісова тиша просто зачаровує своїм спокоєм. Трохи подме вітерець, і легкі листя летять з гілок на землю. Дятел монотонно відбиває свій ритм на сусідньому дереві, а маленькі мурашки працюють з ретельністю. Все навколо в лісі живе своїм особливим життям.
І якщо я хочу помріяти або залишитися наодинці з самим собою, я обов'язково прогуляюся по лісі. Тоді на душі стає світло і затишно. Сонце, яке світить крізь ялинові гілки, дарує тепло і радість. Шум дерев і спів птахів створюють атмосферу радості і безмежного щастя, яке створене самою матінкою природою. Такі почуття допомагають наповнити свої думки свіжими ідеями і яскравими фарбами. І хочеться якомога довше зберегти все те, що відчуваєш, коли приходиш в ліс, щоб поділитися цими радісними митями з оточуючими.

Ещё статьи...