Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Моя мама» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Коли мене запитують про мою маму, я завжди відповідаю, що вона для мене найкраща на світі. У неї світле довге волосся і великі блакитні очі. Коли мама дивиться на мене, то мені здається, що можна в них потонути. У моєї мами найніжніші руки. Кожен раз перед сном вона сідає поруч зі мною на краєчок ліжка і гладить мою голову, перебираючи волосся. Вона схожа на чарівницю з казки, яка може виконати будь-які бажання. Я тільки встигаю подумати про те, як мама вже знає про це. Це просто дивно!
Мама буде радувати своїм настроєм кожен день і ніколи не покаже, що вона втомилася. Вона постійно піклується про те, щоб я не проспав у школу, щоб сорочки були чисті і наглаженные. Рано-вранці мама готує смачний сніданок для всієї нашої родини і кожному говорить теплі слова.
Тільки мама може підтримувати чистоту і порядок в будинку як ніхто інший. Кожен куточок нашого будинку буде сяяти від маминих рук. Вона поливає будь квіточка з теплотою і турботою, тому що їй важливо, щоб все в будинку радувало нас. При цьому мама любить співати і у неї це дуже гарно виходить. А ще моя мама вміє пекти смачні пироги з капустою. Я можу з'їсти їх дуже багато. Ми завжди намагаємося допомогти мамі на кухні, щоб вона менше втомлювалася. Я пропоную свою допомогу завжди, коли вона необхідна. Про маму треба дбати, адже вона так багато робить для нас. Тому я намагаюся ніколи не ображати маму і бути для неї найкращим сином. Їй приємно, якщо я лагідно її називаю і цілу, коли йду в школу. Від моєї доброти посмішка мами стає ще яскравіше і тепліше.
Мама завжди буде для мене самою прекрасною жінкою серед усіх, тому що тільки вона знає про мої уподобання. Тільки вона зможе пожаліти і сказати потрібні слова в скрутну хвилину і ніколи не відмовиться допомогти. Я сміливо можу сказати, що дуже люблю свою маму!

Ещё статьи...