Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Людина століття» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Альберт Ейнштейн – людина століття

Всі люди прагнуть створити щось корисне і велике для суспільства і залишити слід в історії. Таке прагнення вельми похвально, але не всі досягнення людей славляться на віки. На мій погляд, людина який зробив видатні відкриття, і по праву може претендувати на звання людини року – це Альберт Ейнштейн. Геній сучасності, який подарував світові низку науково обґрунтованих проривів, був звичайним хлопчиком, що народилися в пересічної сім'ї, яка не могла дати йому відмінного освіти.
Але, не дивлячись на це, Альберт зміг пройти тернистий шлях саморозвитку і досягти приголомшливих висот в області знань. Його приклад є для мене дуже яскравим і гідним наслідування. Не дивлячись на ряд геніальних відкриттів, Альберт, не був визнаний відповідно при житті. Люди, що оточують його, не були готові прийняти ту інформацію, що давав геній. Його теорії піддавалися критиці і часто бували висміяні. Але сила волі і залізний дух не дали Ейнштейну здатися і покинути свої праці, він ішов далі, не дивлячись ні на що!
Крім видатної сили волі, Альберт, в першу чергу батько відкриттів, які назавжди змінили життя суспільства і дали поштовх для величезного розвитку. Саме Ейнштейн дав людям уявлення про те, що таке світло, яка його природа. Він пояснив, чому виникає фотоефект, як поширюється світло і як його можна використовувати на благо. Саме завдяки йому ми дізналися, що таке сонячні батареї і фотоэкспонометры. Завдяки йому в науці з'явився новий розділ, такий як квантова теорія. Альберт був геніальним фізиком, відкриття якого значно спростили життя людей і дали поштовх для різкого прогресу, за що ми повинні бути вдячні.
Альберт зруйнував всі невірні уявлення про світ, і пролив світло на те, як справи йдуть насправді. Він подарував світові теорію відносності, яка активно застосовується і донині. Його рівняння змінило світ. Зараз його знає кожен школяр, і саме на ньому будуються інші великі відкриття.
Я вважаю, що Ейнштейн дав нам необхідний фундамент для розвитку, відкрив істину про енергії в природі і про те як її можна контролювати й застосовувати на благо людства. Саме з цього, на мій погляд, він є людиною століття!

Ещё статьи...