Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Моя Батьківщина» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Батьківщина...Як багато змісту вкладено у це величне і бентежить душу слово. Батьківщину не вибирають, та я б і не став нічого змінювати, будь у мене можливість. Адже тут є все, що потрібно: і безкраї простори, і чисті води, і ніжно – блакитні небеса, довгоногі гори і глибокі ущелини, розкішна природа і родюча земля, а головне – чудові люди, яких можна назвати братами!
Кожна людина вкладає своє поняття в слово Батьківщина. Але кожен розуміє на скільки важливо її значення в житті кожного і вдячно шанує її. Батьківщина – це те місце, де народжена людина, де він проводить найкращий час життя – безтурботне дитинство, місце, де людина формується як особистість і робить свої перші кроки до самостійної і успішного життя. В юності, слово Батьківщина розуміється як батьківський дім, і лише через час горизонти розуміння цього великого слова розширюються. «Батьківщина – це величезна рідне, дихаюче істота, подібна до людини...», — говорив Блок А. і був нескінченно прав у своїх судженнях.
З покоління в покоління переходять розповіді і додання про Батьківщину і е велич, про те, як вона винесла не одне складне випробування, але завжди була вірна своєму народу, про подвиги вдячних людей, про талановитих представників народи, якими можна пишатися. Батьківщина – це чудові люди, що оточують нас всюди, які готові прийти на допомогу і ради виявитися корисними в складній ситуації. Батьківщина – це багатовікова історія і народ, який завжди зрозуміє і буде стояти горою один одного.
Батьківщина – це місця, де були народжені найближчі люди – батьки. Це місця так само залишаються дуже рідними для мене. Родюча на зерно і таланти рідна земля завжди буде породжувати щирих братів і сестер, які намагаються на благо Батьківщини. І якщо кожен буде пам'ятати, як багато значить Батьківщина, то завжди будуть цвісти вишневі сади і співати солодкоголосі солов'ї, і дух наш буде непереможний!
Я дуже вдячний, що моя Батьківщина саме тут, і я люблю її в кожному зітханні. Радість і гордість, шляхетність і великодушність – все зібрано в одному короткому слові, яке потрібно любити!

Ещё статьи...