Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Канікули» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Канікули – це чарівний час, яке завжди є бажаним і дає можливість відпочити від буденних справ і присвятити себе тому, що подобається і приносить задоволення. Особливо велике задоволення приносять зимові канікули, коли за вікном кружляє пухнастий сніг і можна стрімголов бігти у двір, ліпити сніговика і грати в сніжки. Зимові канікули – це маса приємних вражень і переживань, а головне – це переддень казкового свята.
Головною особливістю зими є чудова сніжна погода, яка не залишає ні єдине серце байдужим. Білосніжний завісу ніби огорнула світ і манить зануритися в її пухнасту безодню. Кожен рік зимові канікули приносять все більше і більше вражень і радості, адже снігові гри просто не можуть набриднути, в якому б віці людина не знаходилася б.
А Новорічне диво змушує серце завмирати. Прикрашати ялинку — це вже давня традиція моєї сім'ї. Я люблю це робити і кожен раз для мене це щось загадкове і казкове. А радісні переживання після того як новорічне дерево сяє різнокольоровими фарбами викликає посмішки і розташовує до святкового дива. Будинок сповнений гостей, в повітрі витає новорічний настрій, а запах мандарин проник у кожну кімнату.
Крім того, канікули – це чудова можливість звернути увагу на веселі зимові види спорту, ковзани, наприклад. Відвідати льодовий каток – це було неймовірне і насичене час, і нехай оволодіти технікою їзди вийшло не відразу, але я отримав масу позитивних емоцій. Лижи, теж порадували мене, і тепер я з нетерпінням чекаю, коли можу знову підкорювати місцеві гори і пагорби.
Канікули – це довгоочікуваний час, яке дає можливість відпочити від щоденних навантажень і насолодитися таким чудовим часом року як зима сповна!

Ещё статьи...