Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему «Улюблена книга» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Книги – це велика і неосяжна скарбниця людства. Саме тут прихована вся мудрість і досвід нащадків, мрії і фантазії предків і свідоцтва незвичайних і унікальних фактів, які пережили люди в минулому.
Книги є невід'ємною частиною мого життя, без них мені сумно і незатишно. Я люблю проводити вільний час з новою книгою, звідки черпаю багато цікавого і захоплюючого. Однак моя улюблена книга не є пригодницьким романом, наповненим інтригами і азартом. Ця книга має дуже глибокий і навіть, філософський зміст, що й не дивно, адже її написав Ф. М. Достоєвський. Книга називається «Ідіот».
Цей роман Ф. М. Достоєвського – неординарне і високохудожній твір. Головний герой – князь Мишкін – людина, з тонкою і чутливою душею, дуже добрий і жертовний. Князь Мишкін наповнений любов'ю до всього світу, який його оточує, чому його і приймають за ненормального. Якості його душі, які неможливо не помітити, змушують змінюватися людей, які знаходяться навколо нього. Одне задоволення читати довгі діалоги, і дуже красиві описи, якими наповнена книга. Подій у книзі не настільки багато, велика частина книги проходить у внутрішніх переживань героїв, але в цьому, то вся і принадність цього роману.
Мимоволі починаєш симпатизувати навіть тим героям, які спочатку несуть негативні характеристики, адже Достоєвський навіть їх зміг описати делікатно і тонко.
Достоєвський визнаний світовим генієм в психологічному жанрі класики. Мені здається, що саме в нього треба вчитися багатьох лініях поведінки і вирішення конфліктних ситуацій. Він описує людей з великої літери, людей, у яких живі і ранимі душі.
Я перечитую цю книгу знову і знову, можна навіть сказати, що це — моя настільна книга. Всякий раз, читаючи її, я відчуваю, що стаю ще трошки краще, і це мене дуже радує.

Ещё статьи...