Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему Школа PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Мій дитячий садочок знаходився поруч зі школою, і де  буду вчитися - я знала давно. Мені завжди було цікаво, що відбувається за шкільними стінами.

Прийшов час,  і я теж стала ученицею. Тетяна Василівна показала нам наш клас, спортивний зал, шкільний музей, бібліотеку, їдальню. І от я сіла за парту. Вчителька познайомила нас з навчальними предметами: математикою, російською мовою та читанням. Вона навчила нас складати з складів слова, читати, гарно писати букви і слова, розв'язків язувати задачі й рахувати. Все це, звичайно, не  просто, але цікаво. А ще в школі проходять різні свята, спортивні заходи. Всім класом ми беремо участь у суботниках, щоб наша школа завжди була чистою і красивою.                             
Я знаю, що цього року школі виповнюється 100 років. Був час, коли в класах навчалося по 70 чоловік. Школа працювала і в роки війни. Так велике було прагнення людей до грамотності. Зараз все змінилося: школа працює в одну зміну, в класах по 25 чоловік, в кабінетах стало  красивийше і шутнее, але ми - діти - залишилися колишніми і  прагнемо багато чого дізнатися, багато чому навчитися. Наша школа носити ім'я адмірала Головко. І ми дуже пишаємося тим, що вчимося саме в цій школі.

Для мене школа - це перша сходинка у доросле життя. Тут ми отримуємо знання, вчимося спілкуванню, розуміння вчинків інших людей. У школі наші перші перемоги і розчарування. Я думаю, що коли виросту, буду з вдячністю згадувати шкільні роки.

Ещё статьи...