Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Моя улюблена школа PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

У нашій школі я вчуся третій рік. За цей час я дуже полюбила її. У величезній і улюбленій мною школі  багато кабінетів і кожен з них проникнути промінчиком добра, тепла і світла. В нашій школі навчаються самі старанні, розумні та здібні учні, а вчать нас найкращі вчителі! В школі проходять не тільки уроки, але і різні заходи, завдяки яким шкільні дні стають яскравіше, краще і цікавіше. В нашому класі багато хлопців, і ми завжди намагаємося бути дружними. Всі діти люблять нашу першу вчительку, яка навчила нас старанно писати, швидко, правильно вважати і виразно читати. Тетяна Василівна стала для нас справжнім другом і другою мамою.

Я пишаюся своєю рідною школою і считаю її прособенной. Адже не кожна школа носити ім'я нашого славного земляка адмірала Арсенія Григоровича Головко!

Цього року школі виповнюється 100 років - це знаменна дата для шкірного з нас. У столітній ювілей бажаю школі процвітання. А ще нехай кожен учитель і учень в історії рідної школи залишить пам " ятний слід перемог у різноманітних конкурсах.

З ювілеєм, улюблена школа!

Ещё статьи...