Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Як я провів літо PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Це літо я провів особливо цікаво. На початку червня ми з батьками поїхали відпочивати на море. Погода цілі два тижні була просто чудовою. Щоранку ми ходили на пляж купатися і загоряти. Лежиш на жовтому теплому піску, не про що не думаєш, а тільки насолоджуєшся навколишнім світом. Коли ставало жарко лежати на сонці, я біг до моря і поринав у блакитну воду, після чого ставало дуже легко і свіжо.

Крім пляжу ми з батьками ходили в гори. Іноді прогулянка тривала цілий день. Зверху особливо приємно було милуватися морським краєвидом. Походи в гори мені особливо сподобалися.

Після відпочинку на морі я поїхав відпочивати до бабусі. Там з друзями ми ходили купатися на озеро, ловили рибу. З бабусею ходили в ліс збирати ягоди. На вихідні приїжджали батьки, і якщо погода була гарною, то ми ходили в ліс з ночівлею. З нами ходив ще мій дядько і два моїх двоюрідних брата. В лісі ми ставили намети, розпалювали багаття, ввечері розповідали цікаві історії.

Літо я провів цікаво, в наступному році, я б дуже хотів, щоб знову було так захоплююче.

Ещё статьи...